Sme kvetinárstvo, ktoré sa Vám snaží prinášať nové trendy a inšpirácie pre Váš domov. Ku každému zákazníkovi sa snažíme pristupovať individuálne a naplniť jeho požiadavky a očakávania. Záleží nám na Vašej spokojnosti, ktorá nás posúva vpred a preto aj naše kvety a samotná práca je odrazom kvality, originality, nápaditosti.

Neustále sledujeme novinky a možnosti ako Vám priniesť nové nápady a inšpirácie. Ako jediný v našom meste sme kvetinárstvo, ktoré prinieslo do svojej širokej ponuky eterno (dlhotrvácne) ruže a stabilizovaný mach, z ktorých vyrábame machové steny a obrazy, aranžmány, ktoré sú jedinečné a prírodné a zároveň vydržia niekoľko rokov.

Z našich realizácii sa tešíte v pohodlí domova. Zároveň sme zútulnili aj priestory kaviarní, obchodných priestorov a  kancelárii, kde sme vyhotovili machové steny a obrazy na mieru.

Naše kvetinárstvo je necelé 4 roky, svojím prístupom, ochotou, profesionalitou a dlhými rokmi skúseností a praxe sme si vybudovali širokú škálu klientely, ktorí nás vždy radi odporučia.

Sme vďační, že môžeme pre Vás tvoriť a každá výzva nás posúva vpred.

Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)